הנחות לחברי מועדון | משלוחים חינם*

שרשרת כוכב Nord
No products were added to the wishlist.

רשימת מועדפים (0)

שרשרת כוכב Nord

שרשרת כוכב נורד מביאה בשורה חדשה של יכולת שיבוץ ייחודית. התליון מורכב מאבני יהלום מרכזיות בצורה אופקית אחת לשניה בצורה שהיא שונה מהשיבוץ המסורתי של אנכי, שיבוץ זה יוצר תליון כוכב זהב משובץ יהלומים מושלם.

השרשרת הנוצצת מכולן

שרשרת כוכב Nord
שרשרת כוכב NORD בצורת כוכב משובץ יהלומים קולקשיין של מותג MITTHS

שרשרת עם תליון כוכב במודל נורד היא טוויסט מהפנט של שילוב מסורת עתיקה. היא הופכת את נקודות ההשקה של אבנים משובצות באופן ייחודי כך שנקודות צפון-דרום של האבנים המרכזיות. באופן זה האבנים המרכזיות ארוכות יותר ושיבוצן מקביל למבנה התומך

האם שרשרת בעיצוב כוכב פופלרית?

שרשראות בעיצוב כוכב הן חלק מטרנד תכשיטים, בשל הצורה המודרנית, הגישה הגיאומטרית. ראינו שרשראות כוכב על נועה קירל.

בשביל מי שמחפשת לבלוט מעל כולן, שרשרת נורד היא כל דבר מלבד שגרתית. השרשרת משלבת טרנדים עם אבנים מרכזיות המשובצות בנקודות צפון-דרום עם רעננות להופעה שלך.

הסימליות של הכוכבים

כוכבים היו סמליים בתרבויות שונות ברחבי העולם, הקשורים לעתים קרובות לאלוהי, למיסטי ולנצחי. בתכשיטים, שרשרת בעיצוב כוכב יכולה לשמש תזכורת לשמור על תקווה וללכת בביטחון. זה גם נתפס כסמל למזל טוב והגנה, מה שהופך אותו למתנה משמעותית עבור אדם אהוב או קמע אישי.

חומרים ואומנות

שרשראות בעיצוב כוכב מגיעות במגוון חומרים. מזהב וכסף יוקרתיים ועד אפשרויות משתלמות יותר כמו נירוסטה וסגסוגת. בחירת החומר יכולה להשפיע באופן משמעותי על המראה והתחושה הכללית של השרשרת, כמו גם על עמידותה ונקודת המחיר שלה.

אומנות היא המפתח בכל הנוגע לשרשראות עיצוב כוכב, שכן מורכבות העיצוב דורשת דיוק ותשומת לב לפרטים. חלקים רבים כוללים אלמנטים נוספים כגון קריסטלים, יהלומים או אבני חן, המוסיפים שכבה של נצנוץ ותחכום.

עיצוב וסטייל

שרשרת בעיצוב כוכב היא צדדית להפליא, מה שמקל על שילובה בכל בגד. למראה קז'ואלי של היום, שלב אותו עם חולצת טריקו פשוטה וג'ינס, תנו לשרשרת להוסיף מגע של נצנוץ. לאירועי ערב, שכבו אותו עם שרשראות אחרות באורכים שונים כדי ליצור מראה דרמטי ואופנתי יותר.

תקציר המאמר

בשביל מי שמחפשת לבלוט מעל כולן, שרשרת בעיצוב כוכב פולאריס היא כל דבר מלבד שגרתית. השרשרת משלבת טרנדים עם אבנים מרכזיות המשובצות בנקודות צפון-דרום עם רעננות להופעה שלך.

הירשמו ותקבלו את כל הכתבות, העדכונים והמבצעים לפני כולם

שרשרת כוכב Nord

אולי יעניין אותך

Scroll to Top

BE THE FIRST TO KNOW

קופונים והנחות לנרשמות חדשות.

שלחי את האימייל והטלפון שלך ותדעי על תכשיטים חדשים, הצעות בלעדיות, אירועים ועוד.