הנחות לחברי מועדון | משלוחים חינם*

דירוג יהלומים לפי ה-4Cs
No products were added to the wishlist.

רשימת מועדפים (0)

מדריך 4Cs: המדריך לדירוג יהלומים

רכישת יהלום היא החלטה חשובה. בין אם זה לטבעת אירוסין, זוג עגילים אלגנטיים או פינוק אישי, הבנת המאפיינים הקובעים את ערכו של היהלום חשובה ביותר לכן עליך להבין מהו דירוג יהלומים.

בעולם היהלומים, העקרונות השולטים בכך ידועים כ-4Cs: קראט, חיתוך, צבע ובהירות. במדריך זה, אנו מתעמקים בכל היבט כדי לעזור לך לבצע בחירה מושכלת בMitths על ידי הבנת דירוג יהלומים.

דירוג יהלומים לפי ה-4Cs

קראט

קראט מתייחס למשקל היהלום. בעוד שלעתים קרובות יהלומים גדולים יותר הם בעלי ערך רב יותר בשל נדירותם, יש לשקול את משקל הקראט לצד שאר ה-Cs כדי לאמוד את האיכות והערך הכוללים של היהלום. איזון קפדני בין משקל קראט לחיתוך יכול להביא את היופי האמיתי של יהלום. גלה כיצד לבחור את משקל הקרט הנכון במדריך דירוג קראט המקיף שלנו.

חיתוך

לעתים קרובות נחשב הגורם הקריטי ביותר, החיתוך של יהלום מכתיב עד כמה האבן תנצנץ. יהלום חתוך היטב יפגין זוהר ונצנוץ, לוכד ומחזיר אור בצורה נהדרת.

החיתוך כולל היבטים שונים כולל העומק, הרוחב והאחידות של ההיבטים. למד על דירוג חיתוך  ומה מתאים לסגנון שלך במאמר הייעודי שלנו.

צבע

צבע יהלום מתייחס לנוכחות של כל צבע ביהלום לבן אחרת.

סולם הצבעים GIA מדרג יהלומים מ-D (חסר צבע) עד Z (צהוב בהיר או חום). בחירת דרגת הצבע הנכונה יכולה להיות סובייקטיבית, מכיוון שהיא תלויה במידה רבה בהעדפות האישיות ובהגדרת התכשיט.

גלה כיצד לבחור את דירוג צבע היהלום הנכון בבלוג האינפורמטיבי שלנו.

בהירות

בהירות מעריכה את הפגמים, המכונים תכלילים ופגמים, המצויים ביהלום ועליו.

אף על פי שאף יהלום אינו מושלם לחלוטין, אלו שמתקרבים הם בדרגות הניקיון הגבוהות ביותר.

הבנת הבהירות מסייעת במציאת יהלום שנראה ללא רבב בעין בלתי מזוינת, ומציע ערך רב. התעמק יותר בדירוג בהירות וניקיון יהלומים.

דירוג יהלומים בעזרת חיבור כל החלקים

הבנת ה-4Cs היא כמו להחזיק מפתח זהב כדי לפתוח את היופי והפוטנציאל של יהלום. זה מאפשר לך לעשות בחירות מושכלות, ומבטיח שתמצא יהלום שמהדהד עם ההעדפות והתקציב שלך.

סיכום

כשאתה יוצא למסע המעשיר לבחירת יהלום, להיות חמוש בידע של 4Cs – קראט, חיתוך, צבע ובהירות – הוא הצעד הראשון שלך בבחירה נאורה. ב"מיטס", אנו מחויבים להדריך אותך בתהליך המורכב הזה, להבטיח שתמצאי יהלום שהוא לא רק תכשיט אלא רכוש יקר לשנים הבאות.

עיין באוסף שלנו בMitts, שם כל יהלום מספר סיפור, מחכה להפוך לחלק מהרגעים היפים ביותר של חייך.

תקציר המאמר

קראט, חיתוך, צבע ובהירות. במדריך זה, אנו מתעמקים בכל היבט כדי לעזור לך לבצע בחירה מושכלת בMITTHS על ידי הכרת אופן בחירת יהלומים.

הירשמו ותקבלו את כל הכתבות, העדכונים והמבצעים לפני כולם

דירוג יהלומים לפי ה-4Cs

אולי יעניין אותך

Scroll to Top