מיטס תורמת לעמותות נבחרות בזכות הרכישה שלך*

מיטס תרומה
No products were added to the wishlist.

רשימת מועדפים (0)

ביחד ננצח עם תרומה ענקית

דרך מערכת JGIVE החלטנו לבצע תרומה של 18% מהרווחים לאחר כל רכישה שלכן באתר. ריכזנו בעמוד הזה את העמותות שראינו לנכון בחברת מיטס תכשיטים לתמוך בהן בעקבות המצב שאנחנו וכל עם ישראל עוברים יחדיו.

רשימת עמותות

הוקמה על ידי שותפים יחד עם JGive במטרה להעניק סיוע לנפגעים במלחמה הקשה שפקדה אותנו. כל כספי התרומות שייאספו בקרן, יחולקו לעמותות המציעות שירותי סעד, רווחה, ציוד, מזון ועוד לנפגעי המלחמה. הכספים יחולקו באמצעות ועדה ציבורית בראשות אליעזר שקדי (אלוף במיל').

ברגע זה ממש, מוחזקים חטופים חפים מפשע, תינוקות, ילדים, הורים, אחיות, אחים, קשישים, אהובים ע״י רבים, כלואים בסיוט מתמשך. כל שניה חשובה ועלינו לפעול מהר כדי להחזיר אותם אל חיק משפחותיהם. מטה משפחות החטופים והנעדרים מובילים את המשימה להשיב את החטופים הביתה, אך איננו יכולים לעשות זאת ללא תמיכתכם.

לקט ישראל הוא ארגון הצלת המזון הלאומי של ישראל, מזה 20 שנה. הארגון הוקם במטרה להציל מזון מאובדן, למנוע בזבוז- להעביר מזון ממקום של עודף למקום של חוסר ולמגר את בעיית חוסר הביטחון התזונתי. בשנת 2022 הציל לקט ישראל 26.5 אלף טונות תוצרת חקלאית טרייה ומזינה וכ- 2 מיליון ארוחות מבושלות מבסיסי צה"ל, בתי מלון, חברות הסעדה ועוד. 

Scroll to Top