הנחות לחברי מועדון | משלוחים חינם*

קולקציות תכשיטים
No products were added to the wishlist.

רשימת מועדפים (0)

קולקציות

תמכו באומנים מקומיים בבחירת קולקציות מיטס, אתם לא רק קונים תכשיטים. אתם תוממכים באומנים ישראלים מקומיים ועוזרים לשמור על אומנות מסורתית בחיים.

קולקציות ויקינגים
קולקציית ויקינגים
מבחר רונות עם משמעות שתתאים לך עבור הגנה בריאות ועוצמה עצמית
baner-1.jpg
קולקציית איג'יפט
בעלת משמעות חוצת מילניום קני עיצובים בהשראת מצרים העתיקה
carusel-11.jpg
קולקציית ויקינגים
מבחר רונות עם משמעות שתתאים לך עבור הגנה בריאות ועוצמה עצמית
baner-1.jpg
קולקציית איג'יפט
בעלת משמעות חוצת מילניום קני עיצובים בהשראת מצרים העתיקה
קולקציות תכשיטים

למה קולקציות מיטס?

מיטס תכשיטים לא עוסקים רק בנראות. מדובר בלבישה של יצירת אמנות שמספרת סיפור. כשאת בוחרת במיטס, את בוחרת באיכות, אותנטיות וחלק מהמורשת העשירה של ישראל.

עיצובים מעודנים

הקולקציות שלנו הן שילוב של עיצובים מסורתיים ועכשוויים. בין אם אתם מחפשים משהו קלאסי או טוויסט מודרני, למיטס יש יצירה שמדברת לכל סגנון.

קולקציות באיכות פרימיום

אנו מוצאים רק את המתכות והאבני החן המשובחות ביותר כדי להבטיח שכל תכשיט יהיה באיכות הגבוהה ביותר. המחויבות שלנו למצוינות פירושה שאתה משקיע בפריטים נצחיים שיחזיקו מעמד לדורות.

אומנות ישראלית אותנטית

כל יצירה במיטס משקפת את המורשת העשירה והאומנות המיומנת של אומנים ישראלים. התכשיטים שלנו הם לא רק אביזר. הם עדות לתרבות ולהיסטוריה של ישראל.

אמון ושקיפות

עם שנים של ניסיון בתעשיית התכשיטים, מיטס בנתה מוניטין של אמינות ושקיפות. כל רכישה מגיעה עם מידע מפורט על מקור התכשיט, החומרים בהם נעשה שימוש והוראות טיפול.

חוויה מותאמת אישית

הצוות שלנו מחויב לספק חווית קנייה מותאמת אישית. בין אם את קונה באינטרנט או מבקרת בחנות שלנו, אנו מבטיחים שכל לקוח ירגיש מוערך ומובן.

מקורות אתיים

ב-Miths, אנו מאמינים במקור אחראי. כל אבני החן והמתכות שלנו מקורן בצורה אתית, מה שמבטיח שאנחנו לא רק אדיבים לכדור הארץ אלא גם לקהילות המעורבות בהפקתן.

Scroll to Top